Kan inte nå servern
 
20 föremål
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
53m 45s
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
25m 45s
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
4d 23 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
51m 45s
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
6d 3 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
45m 45s
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
4d 23 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
6d 4 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
27m 45s
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
4d 23 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.