Kan inte nå servern
 
24 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
23 tim 16m
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
23 tim 18m
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
2d 4 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
23 tim 42m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
2d 4 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.