Kan inte nå servern
 
22 föremål
Soffa, 1800-tal.
8 tim 27m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
8 tim 51m
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
8 tim 53m
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
5d 7 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
8 tim 45m
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
8 tim 25m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
6d 12 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
7 tim 37m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
5d 7 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
7 tim 35m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
6d 11 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.