Kan inte nå servern
 
32 föremål
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 19 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
2d 18 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
85 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
19 tim 58m
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
20 tim 56m
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.