Kan inte nå servern
 
23 föremål
Hermès, scarf, "Torana".
17 tim 51m
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
1d 22 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
17 tim 49m
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
18 tim 15m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 19 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
1d 23 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.