Kan inte nå servern
 
15 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 9 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
3d 2 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
3d 2 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
3d 2 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 10 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.