Kan inte nå servern
 
25 föremål
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
1d 22 tim
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
23 tim 59m
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1 tim 39m
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
1d 21 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
1d 22 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
1d 22 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
6d 21 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
20 tim 39m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1800-tal.
1d 21 tim
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 21 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
1d 21 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
6d 20 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.