Kan inte nå servern
 
19 föremål
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
6d 21 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
6d 22 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
4d 18 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
22 tim 31m
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.