107 föremål
Bord sent 1900-tal.
6d 19 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 17 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 18 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 18 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
16 tim 38m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
18 tim 48m
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 15 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 19 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
17 tim 34m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d 15 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
19 tim 58m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 16 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 17 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
18 tim 8m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
16 tim 56m
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK