Kan inte nå servern
 
31 föremål
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
2d
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
2d 23 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
1d 3 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
22 tim 58m
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 22 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
3d
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
3d 1 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porträtt av en man.
2d
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
1d 23 tim
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
2d 1 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
1d 23 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
6d 1 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
3d
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 20 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.