Kan inte nå servern
 
35 föremål
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
4 tim 6m
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
2d 13 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
3d 8 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Evert Lundquist, Stående man.
3d 8 tim
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
2d 11 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
5d 11 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
5d 11 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
3d 9 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
2d 8 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
5d 12 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
3d 10 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 13 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
6d 7 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
3 tim 45m
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
6d 8 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
6d 8 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.