Kan inte nå servern
 
20 föremål
Albert Johansson, Utan titel.
1d 1 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
3 tim 53m
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
2d 2 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 3 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
5d 3 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
6d
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
2d 1 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1 tim 19m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
5d 23 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
1m 35s
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
4 tim 3m
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 1 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
6d
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.