Kan inte nå servern
 
23 föremål
Albert Johansson, Utan titel.
1d 19 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
22 tim 26m
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
4d 21 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
2d 21 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 22 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
6d 18 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
5d 22 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Kulle, På gården.
2d 19 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
19 tim 52m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
18 tim 34m
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
22 tim 36m
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 19 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.