Kan inte nå servern
 
47 föremål
Agda Holst, stilleben.
6m 48s
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
1d 21 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 22 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
21 tim 28m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
20 tim 26m
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
1d 21 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 20 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
20 tim 36m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 19 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Porträtt av en man.
21 tim 6m
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
19 tim 54m
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
4d 20 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 17 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
5d 22 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Viken".
6d 20 tim
Madeleine Pyk, "Viken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jonas Heiska, Hökuggla.
6d 22 tim
Jonas Heiska, Hökuggla.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
6d 22 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.