44 föremål
Agda Holst, stilleben.
3 tim 8m
Agda Holst, stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
2d
Sven Lidberg, Flanörer.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 1 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
2 tim
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Sven Lidberg, Torghandel.
2d
Sven Lidberg, Torghandel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 23 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
23 tim 28m
4 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
23 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
1d
Porträtt av en man.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
22 tim 56m
Felix Gmelin, "Cut-out V".
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
4d 23 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
6d 1 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK