Kan inte nå servern
 
44 föremål
Agda Holst, stilleben.
4 tim 4m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
2d 1 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 2 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
2d 1 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
2d
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
2 tim 56m
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
1d
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 1 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
1d 1 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
23 tim 52m
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 23 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
5d
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 21 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
6d 2 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
2d
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maj Tydén Jerndahl, Landskap med betande djur.
6d
Maj Tydén Jerndahl, Landskap med betande djur.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.