Kan inte nå servern
 
44 föremål
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
1 tim 13m
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Agda Holst, stilleben.
2 tim 21m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
22 tim 9m
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
22 tim 41m
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
22 tim 51m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Porträtt av en man.
23 tim 21m
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
23 tim 43m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
1d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Helmer Osslund, Kvinnoporträtt.
1d
Helmer Osslund, Kvinnoporträtt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 22 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
1d 23 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
2d
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 21 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 19 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
4d 22 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
6d 1 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Heiska, Hökuggla.
7d
Jonas Heiska, Hökuggla.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.