Kan inte nå servern
 
24 föremål
Albert Johansson, Utan titel.
2d 2 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
3d 5 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 5 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
3d 4 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
5d 5 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Raimund von Wichera, Skördetid.
5d 2 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
3d 2 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
1d 3 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nikolai Lehto, Sjöman.
22m 42s
Nikolai Lehto, Sjöman.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Ikon Grekland omkring 1900.
5 tim 16m
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
1d 1 tim
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
6d 5 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
1d 5 tim
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.