Kan inte nå servern
 
49 föremål
Felix Gmelin, "Cut-out V".
3d 3 tim
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
2d 3 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d 4 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
1d 2 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
1d 3 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
4d 4 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
7 tim 4m
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
3d 4 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 2 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Porträtt av en man.
3d 4 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 5 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
2d 7 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
1d 1 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
4d 5 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mårten Andersson, "Serenad".
1d 2 tim
Mårten Andersson, "Serenad".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
4d 5 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d 6 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
6 tim 8m
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
3d 5 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
5 tim 48m
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.