Kan inte nå servern
 
34 föremål
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
7d 18 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Kulle, På gården.
1d 12 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 19 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leif Engström, Utan titel.
7d 19 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
4d 17 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
1d 13 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
7d 17 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
2d 10 tim
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
2d 9 tim
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
19 tim 8m
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
4d 19 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
4d 15 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
5d 17 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
5d 15 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Evert Lundquist, Stående man.
5d 14 tim
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
5d 14 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
15 tim 44m
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.