Kan inte nå servern
 
31 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
3d 21 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
3d 20 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
3d 21 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 21 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 21 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
1d
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mor med barn.
1d 18 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
20 tim 54m
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
6d 20 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
2d 20 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
1d 19 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
1d 18 tim
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, viking.
22 tim 14m
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 22 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
1d 19 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2d 21 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dansande Faun.
2d 22 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
4d 19 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.