37 föremål
Bertil Herlow Svensson, Skulptur.
1 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur, brons, Kina, modern tillverkning.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, marmor, 1800/1900-tal,
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, trä, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, skulptur unik Åfors.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffan Hallström, olja på duk, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bertil Herlow Svensson, "Fragmentarisk sfär", 1985.
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK