Kan inte nå servern
 
29 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
23 tim 38m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
3d 1 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
56m 25s
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2d 23 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 3 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
24m 25s
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Non-Violence Art Project, "Non-Violence".
5d
Non-Violence Art Project, "Non-Violence".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 21 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 21 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1 tim 36m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 tim 18m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 tim 12m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.