Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
33 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
3d
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 2 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
5d 2 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 1 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
2 390 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
2d 1 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
5d
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dansande Faun.
1d 3 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 2 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
2d
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
1d
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 21 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d 2 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 1 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 1 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.