Kan inte nå servern
 
31 föremål
John Munsterhjelm, skulptur.
20 tim 8m
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
20 tim 40m
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
20 tim 56m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
21 tim 2m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
21 tim 20m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 19 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
3d 19 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 20 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
3d 21 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 23 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 16 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 16 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6d
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 16 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.