Kan inte nå servern
 
37 föremål
John Munsterhjelm, skulptur.
6d 3 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
6d 3 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6d 4 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
6d 4 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 3 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5d 4 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 4 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mor med barn.
4d 1 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dansande Faun.
5d 5 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
4d 1 tim
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
4d 2 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
4d 2 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
3d 3 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, viking.
3d 4 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
3d 6 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 5 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
1d 3 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 4 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.