1039 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
4d 17 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 18 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
18 tim 56m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
20 tim 50m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
4d 18 tim
Timo Solin, Sittande modell.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 17 tim
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
5d 18 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
4d 17 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
5d 20 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
20 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
20 tim 8m
5 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
18 tim 54m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, allmoge.
3d 16 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK