1044 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
7d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
22 tim 12m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
4d 22 tim
Timo Solin, Sittande modell.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
7d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
5d 22 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
4d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
4d 20 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
6d
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
23 tim 24m
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
22 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK