1047 föremål
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
21 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, allmoge.
3d 19 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
1d 23 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4d 23 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Wegman, "Friends".
3d 20 tim
William Wegman, "Friends".
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
5d 19 tim
Ylva Ceder, Interiör.
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
4d 21 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 21 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK