1205 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 15 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
6d 13 tim
James Coignard, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
5d 11 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
8 tim 7m
Rune Jansson, "Svarttagging".
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 11 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Alice Nordin, viking.
4d 12 tim
Alice Nordin, viking.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 14 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
9 tim 3m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
5d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
5d 10 tim
Väggskåp, allmoge.
2 737 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
3d 11 tim
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4d 13 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK