Kan inte nå servern
 
973 föremål
Peter Dahl, Utan titel.
6d 4 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
5d 7 tim
Jules Schyl, litografier, 3 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
5d 4 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 3 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 3 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
2d 4 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 4 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
4 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3 tim 52m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Olofsson, färglitografi.
5d 7 tim
Pierre Olofsson, färglitografi.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 5 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
2 tim 58m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
8 tim 46m
Bordslampa.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
3d 8 tim
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
5d 4 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 4 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
8 tim 42m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 5 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
6d 4 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
5d 4 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
5 tim 12m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 8 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
9 tim 4m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
5d 4 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 4 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
5 tim 28m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 4 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
6d 8 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
6d 8 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 5 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skisser 4 st.
5d 7 tim
Arne Jones, Skisser 4 st.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
5d 6 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
6d 7 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.