Kan inte nå servern
 
1205 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 9 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
6 tim 8m
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
2d 12 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
8 tim 44m
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
8 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
6d 13 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
5d 8 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
3d 10 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
1d 3 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
5d 7 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
1d 2 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1d 5 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
1d 2 tim
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
2d 11 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
1d 2 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
4d 9 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
4d 9 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
3d 10 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
2d 8 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
4d 10 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
4d 11 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 11 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.