Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Hermès, väska, "Troca".
2d 5 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
5d 9 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
2d 6 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
5d 10 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 8 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
5d 10 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 10 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
5d 8 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
2d 5 tim
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 8 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 9 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 6 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 9 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 11 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 10 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 10 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
2d 5 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.