1256 föremål
Matbord, 1960 -tal.
1d 3 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
2d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 1 tim
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
2d 20 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 6 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 tim 2m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
3 tim
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
2d 1 tim
Makode Linde, "Gustav V".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK