1401 föremål
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
23 tim 31m
Gucci, skärp, storlek 90.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
4d
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
2d 16 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
22 tim 53m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 22 tim
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 2 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
1d 21 tim
Makode Linde, "Gustav V".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 3 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK