1381 föremål
Sven Lundqvist, Sittande figur.
7d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
2d 15 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
22 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
23 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 21 tim
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 1 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
1d 20 tim
Makode Linde, "Gustav V".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
2d 15 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK