Kan inte nå servern
 
956 föremål
Christian Dior, skärp, vintage.
3d 20 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
18 tim 1m
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
15 tim 16m
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
5d 17 tim
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
Aktuellt bud
1 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
19 tim 7m
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
6d 19 tim
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
16 tim 41m
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 21 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
19 tim 5m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
18 tim 11m
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 19 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
22 tim 3m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
17 tim 51m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
4d 18 tim
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 18 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 19 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
16 tim 27m
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
21 tim 57m
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
6d 22 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
21 tim 11m
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 18 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 18 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
2d 19 tim
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.