Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Kjartan Slettemark, Utan titel.
6d 7 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
6d 7 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 4 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 7 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
6d 7 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
4d 6 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
2d 5 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
945 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d 8 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
6d 7 tim
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
8 tim 14m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
2d 5 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
4d 5 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 6 tim
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
6d 10 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
6d 8 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 10 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 5 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
5d 8 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d 5 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, brons, orientalisk stil, samtida.
3d
Bordslampa, brons, orientalisk stil, samtida.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
6d 6 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Magnus Wijkström, "Öar i strömmen".
9 tim 20m
Magnus Wijkström, "Öar i strömmen".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
4d 10 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
3d
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.