Kan inte nå servern
 
1089 föremål
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 11 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
4d 5 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 7 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
2d 5 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 7 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
7 tim 29m
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
3 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
6d 10 tim
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
6d 8 tim
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tomas Gustavsson, Utan titel.
6d 9 tim
Tomas Gustavsson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
3d 6 tim
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
6d 7 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
2d 7 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 6 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
11 tim 21m
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
2d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
2d 2 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 8 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
5d 7 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.