Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 10 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
2d 14 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 12 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
1d 10 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 11 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 12 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
3 533 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
2d 10 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
5d 14 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 10 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6 tim 26m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, landskap.
3d 14 tim
Axel Lind, landskap.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 12 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
1d 13 tim
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, silke,  ca 125 x 61 cm.
3d 9 tim
Matta, silke, ca 125 x 61 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d 14 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
2d 12 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dansande Faun.
5d 12 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Rut and the Cow".
4d 10 tim
Cooper & Gorfer, "Rut and the Cow".
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 13 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 12 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 10 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 10 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
6d 9 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 345 x 252 cm.
3 tim 41m
Matta, Kashmar, ca 345 x 252 cm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 12 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp,
2d 11 tim
Skåp,
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
4d 9 tim
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
3d 13 tim
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
4d 7 tim
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
5 tim 5m
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
1d 13 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
1d 9 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
6d 8 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.