50 föremål
Stol, allmoge.
5d 18 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
2d 20 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
1d 22 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK