Kan inte nå servern
 
53 föremål
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 16 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
4d 15 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 17 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
3d 17 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
13 tim 57m
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.