Kan inte nå servern
 
1372 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 21 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
1d 22 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
1d 22 tim
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
1d 22 tim
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
1d 22 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
1d 22 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
1d 22 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Interiör med dukat bord.
1d 22 tim
Interiör med dukat bord.
Aktuellt bud
1 101 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 22 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
1d 22 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
1d 22 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
1d 22 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
1d 22 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
1d 22 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 22 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
1d 23 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
1d 23 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
1d 23 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
1d 23 tim
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
1d 23 tim
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1d 23 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
1d 23 tim
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
1d 23 tim
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 23 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
2d
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
2d
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
23 tim 20m
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
23 tim 22m
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
23 tim 34m
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
23 tim 40m
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
23 tim 44m
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
23 tim 50m
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
23 tim 58m
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
1d
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.