1257 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
10 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
10 tim 28m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
10 tim 36m
Zao Wou-ki, Composition.
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
10 tim 40m
Bottega Veneta, plånbok.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
10 tim 44m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
10 tim 48m
Claes Eklundh, utan titel.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK