Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Matbord, 1960-tal.
5 tim 54m
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6 tim 4m
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6 tim 14m
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
6 tim 16m
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6 tim 26m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
6 tim 30m
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6 tim 34m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
6 tim 38m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
6 tim 50m
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
6 tim 52m
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.