986 föremål
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
6d 5 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
4 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 5 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 5 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 6 tim
33 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
6d 6 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 6 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
6d 6 tim
Porträtt av en man.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 7 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 7 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
6d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
6d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Egnell, Karl XII i Poltava.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
6d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK