13 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 17 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK