16 föremål
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
1d 23 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
5d 19 tim
Balenciaga, väska "City".
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK