17 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 23 tim
Spegel, omkring 1900.
1 758 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 4 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK