17 föremål
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
6d 17 tim
Balenciaga, väska "City".
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK