23 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
21 tim 51m
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
49m 35s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK