16 föremål
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
4d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
21 tim 37m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
20 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 22 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 17 tim
Spegel, omkring 1900.
1 858 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 21 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK