16 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 4 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
6d 1 tim
Spegel, omkring 1900.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
2 tim 27m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
6d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 6 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK