20 föremål
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
5d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
22 tim 48m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK