20 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
19 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
7d 19 tim
Balenciaga, väska "City".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK