20 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 11 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
8 tim 14m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno & Östen Kristiansson, spegel, Luxus. 1970-tal.
8 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
7d 8 tim
Balenciaga, väska "City".
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK