26 föremål
Spegel, 1930-40-tal.
2d 19 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 22 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
20 tim 15m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
18 tim 31m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 23 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d 17 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK