Kan inte nå servern
 
1039 föremål
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
17 tim 43m
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
16 tim 19m
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
17 tim 21m
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
2d 15 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
2d 16 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dior collier i guld metall.
2d 16 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
15 tim 17m
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1d 17 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
3d 16 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
3d 16 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
2d 16 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 17 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
18 tim 59m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 16 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
14 tim 49m
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 18 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
2d 15 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
1d 15 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
1d 16 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
18 tim 1m
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
1d 18 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
1d 17 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
19 tim 29m
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
1d 19 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 17 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4d 19 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
2d 17 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.