Kan inte nå servern
 
167 föremål
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
5d 6 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
4d 9 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
4d 5 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
3d 5 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
2d 6 tim
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
1d 3 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
5 tim 45m
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
4 tim 55m
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
4 tim 53m
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
7 tim 39m
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
6d 8 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
7 tim 25m
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 7 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
7 tim 51m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
1d 6 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
31 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 2 tim
Bockbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
1d 6 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 9 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
5 tim 19m
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
5d 9 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
6 tim 59m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
4d 4 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
4 tim 41m
Soffbord, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 6 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
6d 7 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 8 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
4d 6 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.