162 föremål
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
4d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karl Axel Pehrson, objekt, 2 st.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
3d 8 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
4d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
2d 8 tim
1 211 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 8 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
7 tim 1m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
7 tim 7m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 7 tim
Gucci, väska, vintage.
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 9 tim
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 9 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
12 tim 23m
Skulptur, patinerad brons.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 9 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 8 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 10 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 11 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 10 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
9 tim 33m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 10 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK