Kan inte nå servern
 
20 föremål
Louis Vuitton, armband.
1 tim 12m
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
19 tim 46m
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
2d 1 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.