Kan inte nå servern
 
43 föremål
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
5d 19 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 22 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
4d 19 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 18 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.