Kan inte nå servern
 
60 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
6d
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
4d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
3d 22 tim
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.